Fotografka Bára Čížková - Kastelová

21.02.2019 18:28

S fotografkou Bárou Čížkovou máme mnoho zkušeností. Fotila nám i několik akcí a tak ji můžu vřele doporučit. Focení se věnuje již několik let a má opravdový smysl pro detail.

Předvánoční minifocení (prosinec 2018) šlo jako po másle bez zbytečného zdržování a prostojů :)Pracovala velmi rychle a přirozeně. Jelikož má sama malé děti, ví jak to chodí a nemá problém se přizpůsobit tomu, jak se dětem chce či nechce pózovat.

Naši rodinu fotila opravdu jen krátce, jelikož jsme měli naspěch, což pro ni znamenalo vtěsnat obyčejně půlhodinové focení do asi 10 minut :) Ale i tak je výsledek velmi pěkný. Fotky nejsou přeretušované a vyumělkované, což já nemám ráda. Její fotky jsou přirozeně osvětlené i barevné. Vše jak má být....

Kontakt na BáruFacebook

Přehled akcí Klubu maminek, na kterých Bára fotila

• narozeninové oslavy
  • Dětský den
  • Vánoční setkání
  • Hledání pokladu Velikonočního zajíčka
  • výlety
  • Mikulášská nadílka

Vánoční minifocení v Klubíku s Bárou:

Podívejte se na výsledky její služby:

Jsem moc ráda, že mohu fotografku Báru doporučit!!