Informace o nás

Jde nám hlavně o rozvíjení dětí ve skupině jiných dětí, ale také o to, abychom si jako maminky mohly popovídat o svých problémech, radostech i všedních záležitostech a tak se lépe poznat. Setkávání je formou klubovny, nejsme vázáni žádnými pravidly. Jde o to, cítit se spolu dobře!

Děkujeme všem, kteří se chtějí aktivně zapojit do našich aktivit. Jakékoliv nápady jsou vítány!

Historie Klubu maminek

V létě 2014 jsem se přistěhovala s rodinou z Tábora, kde jsem měla možnost 3 roky vést podobný Klub maminek s podobným programem. Také jsem dvakrát týdně docházela učit malé děti do Dětského centra u sovičky Soničky. Mám ráda kolem sebe děti a mám ráda seznamování se s maminkami, které nemají problém aktivně se podílet na kolektivním rozvoji svých dětí. Věřím, že i zde v Trutnově budou vznikat krásné vzpomínky a dobrá přátelství.

Naše děti jsou na prvním místě

Myslím, že jako všechny maminky, mám na prvním místě své děti. Jsem ráda, když se moje děti cítí dobře a rády tráví svůj čas se svými kamarády a rodiči. Ráda bych tímto Klubem podpořila jejich sociální vývoj - v rámci kolektivu dětí ale také ve vztahu ke svým rodičům a dalším dospělým. Bude hezké spolu oslavovat i takové důležité chvíle jako jsou první krůčky, první slova, první říkanky, narozeniny a další aktivity, které se nám společně podaří podpořit.