Otázky a odpovědi: Otázky a odpovědi

Pro jak velké děti je klubík určen?

Nejsme omezeni žádným věkem. Chodí k nám miminka i menší školní děti. Program je vždy uzpůsoben složení dětí. Setkání jsou hlavně o tom, abychom se seznámili a zažili spolu pěkné chvíle.

Mohu přijít bez ohlášení?

Ano, můžete přijít bez jakéhokoliv ohlášování či objednání. Pokud se však ohlásíte předem, jsem za to ráda - budu pak vědět kolik asi materiálů mám připravit na tvoření s dětmi.

Máme mít přezůvky?

Do samotného klubíku se zouváme. Je ale na Vás, zda si chcete vzít své vlastní přezůvky (zvláště je to vhodné pro děti) nebo být jen v ponožkách. Máme k dispozici také igelitové návleky...

Dá se u Vás parkovat?

Ano - hned naproti budově je neplacené parkoviště. Může se však stát, že je obsazené (často tam parkují klienti nemocnice). Vždy se však dá najít místo v přilehlých ulicích.

Mohu přivést jen děti a nechat je u Vás samotné?

Většinou ne - jen po předchozí domluvě. Klubík je místem setkávání maminek a dětí a program je tomu uzpůsoben.

Musím platit dobrovolné vstupné?

Není to nutné...záleží na dobrovolnosti. Pokladnička je na chodbě a každý přispívá podle svých možností. Peníze jsou určené jen na provoz klubíku - energie, pomůcky, materiál apod.

Máte bezbariérový přístup pro vjezd s kočárkem?

Ano - vstupní dveře mají dvě křídla a krásně projede i velký kočár. Za vstupními dveřmi je několik schodů, ale k dispozici jsou nájezdy pro kočárky i invalidní vozík. Kočárek můžete zaparkovat na prostorné chodbě s věšáky před klubíkem. K dispozici máme také bezbariérové sociální zařízení.

Nikoho v klubíku neznám, nebudu se tam nudit?

Vůbec nevadí, že nikoho neznáte :) Mezi námi je přátelská atmosféra a každý je rychle zapojen. Je zvykem si hned potykat, abychom se mohli lépe sdílet :)